top of page
Untitled design.png

Psichoterapinės meditacijos

Psichoterapinė meditacija yra jūsų psichoterapinė sesija. Šioje praktikoje jūs mokotės suprasti savo jausmus, juos atliepti ir pagaliau pajusti ramybę. Su kiekviena praktika mūsų kūnas ir smegenys tampa draugiškesne vieta gyventi. Mes vis dažniau pajuntame ramybę, lengvumą ir pilnatvę. Mes vis lengviau galime siekti savo tikslų. 

Nusibodo nuolatinė emocinė įtampa ir abejonės savimi? Norėtųsi daugiau ramybės ir pilnatvės? Būtų gera su lengvumu judėti savo svajonių ir tikslų link?

Medituojančių atsiliepimai

2.png
"Miego meditacija puikiai atliko savo darbą. Labai gerai nuramino ir užmigdė. Prabudau anksčiau už žadintuvą, žvali ir pilna jėgų. Kaip gera, kad yra būdų sau padėti. Rūtos balsas nuostabiai raminantis, maloni muzika - tiesiog nuostabu."

Indrė Kulakauskaitė

Jogos instruktorė | Anicca Movement

4.png
“Rūtos klausant apima ramybė. Balsas kerintis, atrodo, jog ji pati kartu medituotų. O dalykus, kuriuos išgirsti, norisi sugerti, susiurbti visus. Paliečia iki gelmių. Tokie teisingi, laiku pasakyti.”

Aurelija Pultinevičienė

Įkūrėja | EQhub

3.png
"Rūta moka sudėti manyje kirbančias mintis į aiškią visumą. Rūtos meditacijos yra mano pagalbos ranka sau, kad gebėčiau savo galvoje užsidarinėti tuos "tūkstančius" atidarytų langų".

Airida Ruibytė-Butkuvienė

Verslo konsultantė | Triple O Consulting

White Modern Business Tips Seamless Carousel Instagram Post (1080 × 1350 px).png
"Atlikau eksperimentą - jau savaitę užmiegu su meditacija miegui. Mano pačios nuostabai, išmanusis laikrodis rodo, kad mano miego kokybė būna gerokai geresnė, nei miegant be meditacijos".

Rasa

Valstybės tarnautoja, mama

Psichoterapinės meditacijos

9.png
Keičia mūsų
smegenis

Praktikuodami nuosekliai, mes keičiame savo smegenis - stipriname priekinių smegenų skiltis, kurios geba nuraminti emocines smegenų dalis. Daniel J. Siegel teigia, jog smegenų integracija yra labiausiai mūsų gerbūvį nulemiantis faktorius. Kai skirtingos mūsų smegenų dalys geba bendrauti, mes esame atsparesni ir lankstenis, jaučiamės ryšyje su savimi, kitais žmonėmis ir pasauliu.

8.png
Gydo mūsų
kūną

Mūsų autonominė nervų sistema, reguliuojanti mūsų savijautą, yra varoma praeityje išgyventomis intensyviomis situacijomis.

Jeigu praeityje patyrėme daug intensyvių emocijų, dabartį dažnai matome per praeities prizmę. Šios praktikos padeda atskirti praeitį nuo dabarties, įsižeminti ir atrasti vidinės ramybės šaltinį. Mes vis dažniau patiriame ramybę ir pilnatvę.

4.png
Padeda tapti savo
draugu

Psichoterapinės meditacijos padeda suprasti mus užliejančią savijautą ir užvaldantį elgesį. Kai mes pagaliau atsisukame į save su atida ir atjauta, mes suprantame kas mums sunku, kas mums baisu ir ko mums reikia, kad pasijustume geriau. Išmokstant save palaikyti, mūsų įtampos pradeda eiti koja kojon su atjauta sau - tiek kiek mums sunku, tiek sunkumo mes sau atliepiame.

Naujausios meditacijos

4.png
3.png
11.png
9.png
10.png

Sveiki,

aš esu Rūta Kavaliauskienė

Esu licencijuota klinikinė psichologė - psichoterapeutė. Žmonės sako, jog mano seminarai ir meditacijos “daug ką paaiškina”, “sukrečia gerąją prasme” ir yra “trumpai tariant keičianti patirtis”. Mano klientai pasakoja, jog mano kuriamas turinys “per porą minučių paaiškina tai, ko kiti seminarai niekaip neišaiškindavo”, padeda "susidėlioti viską į stalčius” ir “viduje pasidaro DAUG ramiau”Savo praktikoje taikau Kognityvinės elgesio, Schemų, Įsisąmoninimų grįstos ir kitų, šiuolaikinių psichoterapijų principus. Šiame puslapyje dalinuosi meditacijomis, kurios padės geriau suprasti kasdienius emocinius iššūkius ir atliepti už jų slypinčius emocinius poreikius. Aukime per iššūkius kartu.

File-13 copy.jpg
Nemokami resursai

Pagrįsta šiuolaikine neurologija

Paremta šiuolaikine psichoterapija

100% garantuotas pasitenkinimas

bottom of page