top of page

Savigydos narystė

Abonementas smegenims
už manikiūro kainą 💅

Prisijunk prie bendruomenės, kurioje mes kartu, gyvai praktikuojame psichoterapinius įgūdžius. 

Untitled design-9.gif

Ką mes veikiame narystėje?

1

Pirmą mėnesio trečiadienį su bendruomene susitinkame gyvai mėnesio seminarui, kurio metu mokomės apie kūną, nervų sistemą, smegenis ir kitus svarbius aspektus, kurie mums padeda geriau suprasti save, savo kūną, smegenis ir patiriamus iššūkius. 

2

Antrą ir trečią mėnesio trečiadienį su bendruomene susitinkame gyvai psichoterapinei praktikai, kurios metu smalsiai tyrinėjame save, praktikuojame esminius emocinės gerovės įgūdžius - atidą (mindfulness), atjautą (compassion), ir kitus psichoterapinius įrankius.

3

Ketvirtą mėnesio trečiadienį su bendruomene susitinkame gyvai integracijos sesijai, kurios metu dalinamės savo patirtimi atliekant praktikas, taikant išmoktus įgūdžius savo gyvenime, dalinamės laimėjimais, sunkumais ir vieni kitus palaikome ir paremiame. 

4

Savo tempu mokomės ir praktikuojame savarankiškai iš video bibliotekoje esančių seminarų įrašų ir audio bibliotekoje esančių psichoterapinių praktikų, bei papildomų resursų bibliotekos. Video, audio ir papildomų resursų bibliotekos nuolat pasipildo ir atsinaujina.

5

Susitinkame Savigydos knygų klube, kuriame skaitome pačių išsirinktas savigydos knygas, aptariame įžvalgas, atradimus, bei leidžiame jaukų laiką draugiškoje, atviroje, palaikančioje ir į augimą orientuotoje bendruomenėje. 

Šiuolaikine neurologija ir psichoterapija grįsti įrankiai. Padėkime savo smegenims tapti draugiškesne vieta gyventi.

2.png

Patogi narystės platforma tavo iOS ir Android aplinkoje

4.png

Gyvų seminarų, praktikų ir refleksijų tvarkaraštis su priminimais

6.png

Patogiai prieinama video seminarų biblioteka

5.png

Patogiai prieinama audio praktikų biblioteka

Untitled_Artwork 6.png

Kaip veikia narystė?

Žinios

Kasmėnesiniai seminarai atrinktomis psichologinėmis temomis, skirtomis suprasti emocijas, nerimą, gėdą, liūdesį, įtampą, nuovargį, vidinį kritiką, perfekcionizmą, santykius ir kitus svarbius iššūkius.

Praktika

Kassavaitinės praktikos, grįstos šiuolaikine neurologija ir psichoterapija, skirtos praktikuoti atidą (angl. mindfulness), atjautą (angl. self-compassion), savireguliaciją, bei kitus esminius psichologinius įgūdžius.

Bendruomenė

Į saviugdą orientuota bendruomenė. Saugi ir draugiška aplinka, skirta savęs tyrinėjimui ir pažinimui. Vienas kitą gerbiantys, palaikantys ir nuosekliai praktikuoti padedantys bendraminčiai. 

Dalyvių atsiliepimai

Instagram postai (1).png
1.png
3.png
atsiliepimai testimonials (1).png

Prisijunk prie Savigydos narystės ir susitikime praktikoms gyvai

Untitled design-13.gif
Untitled_Artwork 6.png
bottom of page