top of page

Kviečiu tave atsisukti į save

Kuriant ryšį su savimi mes vis dažniau patiriame ramybę, stabilumą ir pilnatvę. Su kiekviena praktika mūsų kūnas ir smegenys tampa vis draugiškesne vieta gyventi. Atsisukime į save ir pagaliau tapkime žmogumi, kurio laukėme.

Savigydos narystė

Abonementas smegenims
už manikiūro kainą 💅

Padėkime smegenims ir kūnui tapti draugiškesne vieta gyventi. 

Untitled design-9.gif

Ką mes veikiame narystėje?

1

Pirmą mėnesio trečiadienį su bendruomene susitinkame gyvai mėnesio seminarui, kurio metu mokomės apie kūną, nervų sistemą, smegenis ir kitus svarbius aspektus, kurie mums padeda geriau suprasti save, savo kūną, smegenis ir patiriamus iššūkius. 

2

Antrą ir trečią mėnesio trečiadienį su bendruomene susitinkame gyvai psichoterapinei praktikai, kurios metu smalsiai tyrinėjame save, praktikuojame esminius emocinės gerovės įgūdžius - atidą (mindfulness), atjautą (compassion), ir kitus psichoterapinius įrankius.

3

Ketvirtą mėnesio trečiadienį su bendruomene susitinkame gyvai integracijos sesijai, kurios metu dalinamės savo patirtimi atliekant praktikas, taikant išmoktus įgūdžius savo gyvenime, dalinamės laimėjimais, sunkumais ir vieni kitus palaikome ir paremiame. 

4

Savo tempu mokomės ir praktikuojame savarankiškai iš video bibliotekoje esančių seminarų įrašų ir audio bibliotekoje esančių psichoterapinių praktikų, bei papildomų resursų bibliotekos. Video, audio ir papildomų resursų bibliotekos nuolat pasipildo ir atsinaujina.

5

Susitinkame Savigydos knygų klube, kuriame skaitome pačių išsirinktas savigydos knygas, aptariame įžvalgas, atradimus, bei leidžiame jaukų laiką draugiškoje, atviroje, palaikančioje ir į augimą orientuotoje bendruomenėje. 

Šiuolaikine neurologija ir psichoterapija grįsti įrankiai. Padėkime savo smegenims tapti draugiškesne vieta gyventi.

2.png

Patogi narystės platforma tavo iOS ir Android aplinkoje

4.png

Gyvų seminarų, praktikų ir refleksijų tvarkaraštis su priminimais

6.png

Patogiai prieinama video seminarų biblioteka

5.png

Patogiai prieinama audio praktikų biblioteka

Untitled_Artwork 6.png

Kaip veikia narystė?

Žinios

Kasmėnesiniai seminarai atrinktomis psichologinėmis temomis, skirtomis suprasti emocijas, nerimą, gėdą, liūdesį, įtampą, nuovargį, vidinį kritiką, perfekcionizmą, santykius ir kitus svarbius iššūkius.

Praktika

Kassavaitinės praktikos, grįstos šiuolaikine neurologija ir psichoterapija, skirtos praktikuoti atidą (angl. mindfulness), atjautą (angl. self-compassion), savireguliaciją, bei kitus esminius psichologinius įgūdžius.

Bendruomenė

Į saviugdą orientuota bendruomenė. Saugi ir draugiška aplinka, skirta savęs tyrinėjimui ir pažinimui. Vienas kitą gerbiantys, palaikantys ir nuosekliai praktikuoti padedantys bendraminčiai. 

Ką sako Savigydos nariai?

24.png
23.png
20.png
21.png
22.png
2.png
1.png

APIE RŪTĄ KAVALIAUSKIENĘ

File-135.jpg

Aš esu licencijuota klinikinė psichologė - psichoterapeutė. Žmonės sako, jog mano seminarai ir meditacijos “daug ką paaiškina”, “sukrečia gerąją prasme” ir yra “trumpai tariant keičianti patirtis”. Mano klientai pasakoja, jog mano kuriamas turinys “per porą minučių paaiškina tai, ko kiti seminarai niekaip neišaiškindavo”, "padeda susidėlioti viską į stalčius” ir “viduje pasidaro daug ramiau”. 

Prisijunk prie Savigydos narystės ir susitinkame trečiadienį gyvai

Untitled design-13.gif
Untitled_Artwork 6.png
 • Kiek laiko viskas užtruks?
  Narystės tikslas yra išmokti esminių psichoterapinių įrankių ir išsiugdyti asmeninę psichoterapinę praktiką. Nuosekliai ir sąmoningai įsijungus į seminarus, praktikas, klausimų/atsakymų sesijas ir kitas nerystės veiklas, rezultatų galite pasiekti per 3-6 mėnesius. Galite pradėti geriau suprasti save, savo emocijas, fizines kūno reakcijas, poreikius, išmokti susireguliuoti, nurimti ir pereiti iš emocinio chaoso į aiškumą. Kita vertus, savęs, savo emocijų ir savo emocinių poreikių suvokimas nėra trumpas arba laikinas darbas - jeigu mes norime jaustis gerai, gyventi pilnavertį gyvenimą ir klestėti, mes turime praktikuoti kasdien. Praktikuoti kasdien vienam nėra lengva, ypač gyvenant užimtą gyvenimą, todėl narystės tikslas yra sukurti erdvę, kurioje galėtume susitikti ir praktikuoti kartu.
 • Kokius psichoterapinius įrankius praktikuosiu?
  Savigydos narystėje praktikuojame šiuolaikine neurologija ir psichoterapija grįstus įrankius. Narystės pagrindas yra atidos (angl. mindfulness) ir atjautos (angl. self-compassion) praktikos. Narystėje taip pat mokomės ir praktikuojame kitus įrankius, kurie yra paremti Schemų terapija (angl. Schema therapy); Vidinės šeimos sistemų terapija (angl. Internal Family Systems therapy); Somatine kūno terapija, Priėmimo ir įsipareigojimo terapija.
 • Ar ši narystė gali man padėti?
  Savigydos narystė gali tau padėti, jeigu: Tave nuolat vargina vidinis kritikas, sekantis ir vertinantis kiekvieną tavo žingsnį; Tave kankina intensyvios ir nuolat besikeičiančios emocijos; Tu nuolat jauti vidinę įtampą, nors išorėje tau pakankamai gerai sekasi; Tau sunku jausti pilnatvę ir pasitenkinimą savo gyvenimu; Tau sunku jausti sau meilę, primėmimą ir atjautą; Tu esi išbandęs daug psichologinių įrankių ir vis tiek nesijauti gerai; Tu ne vienerius metus dirbai su terapeutu, bet vis tiek jautiesi užstrigusi; Tu praktikuoji meditaciją, jogą, bet jauti, kad nebejudi į priekį; Tu jautiesi vienas su savo problemomis ir norėtum bendrįstės ir palaikymo; Tu jautiesi pasiruošęs atsisukti į save ir pagaliau save pažinti.
 • Ar galiu narystę nutraukti?
  Narystę gali nutraukti bet kuriuo metu.
 • Ar galiu dalyvauti narystėje, jeigu dirbtu su psichoterapeutu?
  Savigydos narystė yra skirta savęs pažinimui, gydymui ir auginimui. Narystė neatstoja individualaus darbo su psichoterapeutu. Dalyvavimas narystėje neturėtų trukdyti, bet galėtų praturtinti ir paspartinti jūsų gyjimą ir augimą.
 • Kam narystė nėra tinkama?
  Savigydos narystė nėra jums tinkama, jeigu jūs nenorite skirti laiko savęs pažinimui, savo emocijų pažinimui ir jų atliepimui; jeigu jūsų nedomina psichoterapinių įrankių praktikavimas; jeigu niekada neturėjote asmeninės psichoterapinės patirties ir nenorite tokios turėti; jeigu nenorite skirti savarankiško laiko praktikoms atlikti.
 • Kiek laiko per savaitę turėsiu skirti narystei?
  Narystei galima skirti tiek laiko, kiek tą savaitę norisi. Tapus nariu galima keturis kartus per mėnesį prisijungti seminarams, praktikoms ir refleksijų sesijoms gyvai (zoom) arba peržiūrėti įrašus. Taip pat tu turėsi prieigą prie audio praktikų bibliotekos, kur galėsi nuolat patogiai praktikuoti įvairios trukmės audio praktikas.
 • Ką gausiu narystėje?
  Kasmėnesiniai seminarai: kiekvieno mėnesio pirmą savaitę mes sutinkame seminarui, kurio metu aš pristatau vis naują psichoterapinę temą. Temų pavyzdžiai: fiziniai jutimai ir jų baimė; emocijos ir emociniai poreikiai; nerimas ir saugumas; vidinis kritikas ir įtampa; perfekcionizmas; atidėliojimas; gėda; savivertė ir kt. Kassavaitinės praktikos: kiekvieno mėnesio antrą ir trečią trečiadienį mes sutinkame praktikai gyvai. Praktikų metu mes praktikuojame atidą (angl. mindfulness), atjautą (angl. self-compassion) ir kitus psichoterapinius įrankius. Po praktikų aptariame patyrimus, atradimus, iškylančius klausimus. Kasmėnesinė refleksijos sesija: kiekvieną ketvirtą mėnesio trečiadienį mes susitinkame aptarti per mėnesį sukauptas patirtis, įžvalgas, klausimus ir atsakymus. Papildomi resursai: narystės biblioteka nuolat pasipildo papildomais resursais, skirtais dar geriau suprasti save ir savo patyrimus. Terapinis palaikymas ir įžvalgos: prisijungiant gyvai jūs turite galimybę iškelti savo klausimus ir gauti palaikymo, įžvalgų, bei nukreipimo ta linkme, kuria jums būtų naudinga pasidomėti. Prieiga prie seminarų įrašų bibliotekos: tapus nariu jūs iš karto gaunate prieigą prie visų anksčiau įvykusių seminarų, praktikų sesijų ir refleksijų sesijų. Prieiga prie audio įrašų bibliotekos: tapus nariu jūs iš karto gaunate prieigą prie plačios audio praktikų bibliotekos, kuria galite naudotis praktikuojant savarankiškai. Bibliotekoje rasite įvairiausių praktikų - nuo trumpų susitelkimo praktikų, kvėpavimo praktikų iki intensyvių savigydos praktikų. Į augimą orientuota bendruomenė: Savigydos narystės šerdis yra bendruomenė. Nors mes visi išorėje esame skirtingi, viduje mes visi esame labai panašūs - mes džiaugiamės dėl tų pačių dalykų, liūdime dėl tų pačių dalykų ir dažnai išgyvename tuos pačius dalykus. Bendruomenės nariai vienas kitam kuria saugią, jaukią ir priimančią erdvę praktikuoti, augti, gyti ir klestėti - tai yra neįkainojama patirtis. Knygų klubas: kas vieną arba du mėnesius narystės bendruomenė susirenka aptarti kartu skaitytos knygos, pasidalinti savo atradimais, iškilusiais klausimais ir įžvalgomis. Tai yra jaukus ir į augimą orientuotas laikas kartu.
Untitled_Artwork 11.png
Untitled_Artwork 11.png
bottom of page