top of page

Kviečiu tave atsisukti į save

Kuriant ryšį su savimi mes vis dažniau patiriame ramybę, stabilumą ir pilnatvę. Su kiekviena praktika mūsų kūnas ir smegenys tampa vis draugiškesne vieta gyventi. Atsisukime į save ir pagaliau tapkime žmogumi, kurio laukėme.

Savigydos praktikos

Padėkime smegenims ir kūnui tapti draugiškesne vieta gyventi. 

Untitled design-9.gif

Kaip viskas veikia?

1

Praktikuojame naudojant psichoterapines audio praktikas. Renkamės iš daugybės teminių atidos ir atjautos sau praktikų ir jų pagalba pažindinamės su savo jausmais, kuriame ryšį su savimi ir visomis savo dalimis, mokomės sureguliuoti savo nervų sistemą ir vis dažniau patirti ramybę ir pilnatvę. 

2

Seminaruose mokomės apie kūną, nervų sistemą, smegenis ir kitus svarbius aspektus, kurie mums padeda geriau suprasti save, savo kūną, smegenis ir patiriamus iššūkius. 

3

Savo tempu mokomės ir praktikuojame savarankiškai iš video bibliotekoje esančių seminarų įrašų ir audio bibliotekoje esančių psichoterapinių praktikų, bei papildomų resursų bibliotekos.

60+ audio praktikų

Nuolat pasipildanti psichoterapinių praktikų biblioteka

10+ seminarų

Prieiga prie seminarų įvairomis psichoterapinėmis temomis

10+ įrankių

Prieiga prie įvairių papildomų pratimų, įrankių, edukacijų  

Šiuolaikine neurologija ir psichoterapija grįsti įrankiai. Padėkime savo smegenims tapti draugiškesne vieta gyventi.

2.png

Patogi narystės platforma tavo iOS ir Android aplinkoje

4.png

Gyvų seminarų, praktikų ir refleksijų tvarkaraštis su priminimais

6.png

Patogiai prieinama video seminarų biblioteka
 

5.png

Patogiai prieinama audio praktikų biblioteka

Untitled_Artwork 6.png

Kaip veikia narystė?

Praktika

Kasdienės praktikos, grįstos šiuolaikine neurologija ir psichoterapija, skirtos praktikuoti atidą (angl. mindfulness), atjautą (angl. self-compassion), savireguliaciją, bei kitus esminius psichologinius įgūdžius.

Žinios

Seminarai atrinktomis psichologinėmis temomis, skirtomis suprasti emocijas, nerimą, gėdą, liūdesį, įtampą, nuovargį, vidinį kritiką, perfekcionizmą, santykius ir kitus svarbius iššūkius.

Bendruomenė

Į saviugdą orientuota bendruomenė. Saugi ir draugiška aplinka, skirta savęs tyrinėjimui ir pažinimui. Vienas kitą gerbiantys, palaikantys ir nuosekliai praktikuoti padedantys bendraminčiai. 

Ką sako Savigydos nariai?

24.png
23.png
20.png
21.png
22.png
2.png
1.png

APIE RŪTĄ KAVALIAUSKIENĘ

File-135.jpg

Aš esu licencijuota klinikinė psichologė - psichoterapeutė. Žmonės sako, jog mano seminarai ir meditacijos “daug ką paaiškina”, “sukrečia gerąją prasme” ir yra “trumpai tariant keičianti patirtis”. Mano klientai pasakoja, jog mano kuriamas turinys “per porą minučių paaiškina tai, ko kiti seminarai niekaip neišaiškindavo”, "padeda susidėlioti viską į stalčius” ir “viduje pasidaro daug ramiau”. 

Pradėk praktikuoti savarankiškai, pasimatykime Savigydos praktikų platformoje

Untitled design-13.gif
Untitled_Artwork 6.png
bottom of page