top of page

Šiuolaikine neurologija ir psichoterapija grįstos meditacijos, kurios veikia.

Meditacijų nauda

9.png
Keičiame savo smegenis

Praktikuodami nuosekliai, mes keičiame savo smegenis - stipriname priekinių smegenų skiltis, kurios geba nuraminti emocines smegenų dalis. Daniel J. Siegel teigia, jog smegenų integracija yra labiausiai mūsų gerbūvį nulemiantis faktorius. Kai skirtingos mūsų smegenų dalys geba bendrauti, mes esame atsparesni ir lankstenis, jaučiamės ryšyje su savimi, kitais žmonėmis ir pasauliu.

8.png
Gydome savo kūną

Mūsų autonominė nervų sistema, reguliuojanti mūsų savijautą, yra varoma praeityje išgyventomis intensyviomis situacijomis.

Jeigu praeityje patyrėme daug intensyvių emocijų, dabartį dažnai matome per praeities prizmę. Šios praktikos padeda atskirti praeitį nuo dabarties, įsižeminti ir atrasti vidinės ramybės šaltinį. Mes vis dažniau patiriame ramybę ir pilnatvę.

4.png
Tampame savo draugu

Psichoterapinės meditacijos padeda suprasti mus užliejančią savijautą ir užvaldantį elgesį. Kai mes pagaliau atsisukame į save su atida ir atjauta, mes suprantame kas mums sunku, kas mums baisu ir ko mums reikia, kad pasijustume geriau. Išmokstant save palaikyti, mūsų įtampos pradeda eiti koja kojon su atjauta sau - tiek kiek mums sunku, tiek sunkumo mes sau atliepiame.

Medituojančių atsiliepimai

4.png
“Rūtos klausant apima ramybė. Balsas kerintis, atrodo, jog ji pati kartu medituotų. O dalykus, kuriuos išgirsti, norisi sugerti, susiurbti visus. Paliečia iki gelmių. Tokie teisingi, laiku pasakyti.”

Aurelija Pultinevičienė

Įkūrėja | EQhub

2.png
"Miego meditacija puikiai atliko savo darbą. Labai gerai nuramino ir užmigdė. Prabudau anksčiau už žadintuvą, žvali ir pilna jėgų. Kaip gera, kad yra būdų sau padėti. Rūtos balsas nuostabiai raminantis, maloni muzika - tiesiog nuostabu."

Indrė Kulakauskaitė

Jogos instruktorė | Anicca Movement

4.png
“Rūtos klausant apima ramybė. Balsas kerintis, atrodo, jog ji pati kartu medituotų. O dalykus, kuriuos išgirsti, norisi sugerti, susiurbti visus. Paliečia iki gelmių. Tokie teisingi, laiku pasakyti.”

Aurelija Pultinevičienė

Įkūrėja | EQhub

3.png
"Rūta moka sudėti manyje kirbančias mintis į aiškią visumą. Rūtos meditacijos yra mano pagalbos ranka sau, kad gebėčiau savo galvoje užsidarinėti tuos "tūkstančius" atidarytų langų".

Airida Ruibytė-Butkuvienė

Verslo konsultantė | Triple O Consulting

White Modern Business Tips Seamless Carousel Instagram Post (1080 × 1350 px).png
"Atlikau eksperimentą - jau savaitę užmiegu su meditacija miegui. Mano pačios nuostabai, išmanusis laikrodis rodo, kad mano miego kokybė būna gerokai geresnė, nei miegant be meditacijos".

Rasa

Valstybės tarnautoja, mama

bottom of page