top of page

Sveiki, aš esu
psichoterapeutė
Rūta Kavaliauskienė. 

Untitled_Artwork 13.png
Anksčiau mano gyvenimą valdė nerimas. Aš nuolat savimi abejojau, ribojau savo veiklas, mane kankino galvos skausmai, aukštas širdies ritmas. Šiandien aš mėgaujuosi savo gyvenimu, esu sėkminga psichoterapeutė ir džiaugiuosi padėdama žmonėms pažinti save, geriau jaustis ir kurti savo norimus gyvenimus.
Untitled_Artwork 13.png

Mano misija paprasta - aš noriu padėti jums susipažinti su savimi, suprasti savo savijautą, išmokti savimi pasitikėti ir pradėti gyventi tokį gyvenimą, kokio norite. 

Savo veikloje remiuosi šiuolaikiniais neurologijos ir psichoterapijos įrankiais

File-13 copy.jpg

Žmonės su kuriais dirbau ne kartą patvirtino, jog įsiklausius į save, atpažinus savo emocinius poreikius ir išmokus juos patenkinti mes paaugame iš esmės. Sustiprėjus, tapus psichologiškai lankstesniais ir atsparesniais, bei įgavus daugiau energijos, galime lengviau ir tikslingiau kurti ryšį su savimi, aplinkiniais žmonėmis, dovanoti savo dėmesį, žinias ir laiką kitų labui.

Savo darbe taikau Kognityvinės elgesio, Schemų, Įsisąmoninimu grįstos, bei kitų, šiuolaikinių psichoterapijų metodikas. Nuolat domiuosi šiuolaikinėmis, mokslu grįstomis psichoterapijos technikomis, praktikuoju mindfulness ir atjautą, skaitau daug psichologinės literatūros, bei nuolat dalyvauju mokymuose Lietuvoje ir užsienyje.

 

Mano darbo tikslas – padėti žmonėms geriau suprasti save, savo emocinius poreikius, bei atrasti būdus juos patenkinti. Taip pat geriau suprasti save santykiuose su kitais žmonėmis, priimti gyvenimo iššūkius ir per juos augti.

Išsilavinimas

2008-2012

Verslo vadybios ir administravimo bakalauro laipsnis

LCC tarptautinis universitetas

 

2012-2015

Psichologijos bakalauro laipsnis

LCC tarptautinis universitetas

Baigiamasis darbas: Effects of Low-Dose Mindfulness-Based Practice (MBP) on Patients with Medically Unexplained Symptoms (MUS).

2016-2018

Klinikinės psichologijos magistro laipsnis

Leideno Universitetas

Baigiamasis darbas: Neural Correlates of Heart Rate Variability and Ketamine in Healthy Participants (Autonomic nervous properties and neural correlates of ketamine and heart rate variability)

2015-2018

Kognityvinės ir elgesio terapijos licencija

Pagrindiniai lektoriai: Sarah Corrie, Middlesex University; prof. Melanie Fennell, Oxford University; Hannah Whitney, University of Reading; prof. Jillian Schofield, University of Derby; prof. John Swan, Marianne Liebing-Wilson, dr. William Goodall, University of Dundee; prof. Maria do Ceu Salvador, University of Coimbra.

2012

Lietuvos biologinės psichiatrijos draugija:

Įsisąmoninimu grįsta kognityvinė terapija ir įsisąmoninimu grįstas streso valdymas

(angl. Mindfulness based Cognitive Therapy and Mindfulness Based Stress Reduction); Lietuvos biologinės psichiatrijos draugija;

2012 - 

Nuolatinis kvalifikacijos kėlimas mokymo programose bei konferencijose Lietuvoje ir užsienyje:

1000+ valandų: Robert Leahy, PhD: Emotional Schema Therapy; Steve Hayes, PhD: An Introduction to Process-Based Acceptance and Commitment Therapy; Prof. James Bennett Levy: From Critical Self to Compassionate Self: Self-Practice/Self-Reflection Workshop for Therapists; Loch Kelly Masterclass; Internal Family Systems Annual Conference; World Congress of Behavioral and Cognitive Therapies ir kt.

2022 -

Mindfulness Meditation Teacher Certification Program:

Mindfulness mokytojų sertifikavimo programa su Tara Brach ir Jack Kornfield

2022

PESI:

Trauminių patirčių gydymas Vidinės šeimos sistemų terapija.

(Angl. 2-Day Intensive Workshop: Treating Complex Trauma with Internal Family Systems (IFS) with Frank Anderson, MD)

 

2022

PESI:

Psychodelikai terapijoje: MDMA, Psilocibinas, Ketaminas, mikro dozuotės ir daugiau.

(Angl. Psychedelics in Therapy: MDMA, Psilocybin, Ketamine, Micro-Dosing & More).

Patirtis

2015 -
Kardiologijos ir reabilitacijos klinika
Psichologė psichoterapeutė

2020 - 2021
LCC Tarptautinis universitetas
Lektorė

2018
Klaipėdos valstybinė kolegija
Lektorė

2017
Leiden Institute of Brain and Cognition (LIBC), Leiden University Medical Centre 
Mokslinė klinikinės psichologijos stažuotė

2012
Kardiologijos ir reabilitacijos klinika
Klinikinių tyrimų koordinatorė

Rūta Kavaliauskienė. kognityvine elgesio terapija, schemų terapija, meditacija stresui, meditacija nemigai, meditacija įtampai, meditacija nerimui, meditacija panikai, nemiga, meditacija miegui, meditacija savivertei, generalizuoto nerimo sutrikimas,  Panikos priepuoliai, žema savivertė

File-7 copy.jpg

Pasikvieskite mane į savo pašto dėžutę

ir aš iš karto padovanosiu jums meditaciją "Atida ir atjauta kūnui". Kartkartėmis jums taip pat atsiųsiu informaciją apie savo renginius, bei kitus naudingus dalykus.
bottom of page