top of page

Sveiki, aš esu
psichoterapeutė
Rūta Kavaliauskienė. 

Untitled_Artwork 13.png
Anksčiau mano gyvenimą valdė nerimas. Aš nuolat savimi abejojau, ribojau savo veiklas, mane kankino galvos skausmai, aukštas širdies ritmas. Šiandien aš mėgaujuosi savo gyvenimu, esu sėkminga psichoterapeutė ir džiaugiuosi padėdama žmonėms pažinti save, geriau jaustis ir kurti savo norimus gyvenimus.
Untitled_Artwork 13.png

Mano misija paprasta - aš noriu padėti jums susipažinti su savimi, suprasti savo savijautą, išmokti savimi pasitikėti ir pradėti gyventi tokį gyvenimą, kokio norite. 

Savo veikloje remiuosi šiuolaikiniais neurologijos ir psichoterapijos įrankiais

File-13 copy.jpg

Žmonės su kuriais dirbau ne kartą patvirtino, jog įsiklausius į save, atpažinus savo emocinius poreikius ir išmokus juos patenkinti mes paaugame iš esmės. Sustiprėjus, tapus psichologiškai lankstesniais ir atsparesniais, bei įgavus daugiau energijos, galime lengviau ir tikslingiau kurti ryšį su savimi, aplinkiniais žmonėmis, dovanoti savo dėmesį, žinias ir laiką kitų labui.

Savo darbe taikau Kognityvinės elgesio, Schemų, Įsisąmoninimu grįstos, bei kitų, šiuolaikinių psichoterapijų metodikas. Nuolat domiuosi šiuolaikinėmis, mokslu grįstomis psichoterapijos technikomis, praktikuoju mindfulness ir atjautą, skaitau daug psichologinės literatūros, bei nuolat dalyvauju mokymuose Lietuvoje ir užsienyje.

 

Mano darbo tikslas – padėti žmonėms geriau suprasti save, savo emocinius poreikius, bei atrasti būdus juos patenkinti. Taip pat geriau suprasti save santykiuose su kitais žmonėmis, priimti gyvenimo iššūkius ir per juos augti.

Išsilavinimas ir patirtis

2008-2012 LCC tarptautinis universitetas; Verslo vadybos ir administravimo bakalauro laipsnis

2012-2015 LCC tarptautinis universitetas; Psichologijos bakalauro laipsnis

Baigiamasis darbas: Effects of Low-Dose Mindfulness-Based Practice (MBP) on Patients with Medically Unexplained Symptoms (MUS).

2012 Lietuvos biologinės psichiatrijos draugija; Įsisąmoninimu grįsta kognityvinė terapija ir įsisąmoninimu grįstas streso valdymas

(angl. Mindfulness based Cognitive Therapy and Mindfulness Based Stress Reduction); Lietuvos biologinės psichiatrijos draugija;

2016-2018 Leideno Universitetas, Olandija; Klinikinės psichologijos magistro laipsnis

Baigiamasis darbas: Neural Correlates of Heart Rate Variability and Ketamine in Healthy Participants (Autonomic nervous properties and neural correlates of ketamine and heart rate variability)

2015-2018 Podiplominės psichoterapijos studijos: Kognityvinės ir elgesio terapija

Pagrindiniai lektoriai: Sarah Corrie, Middlesex University; prof. Melanie Fennell, Oxford University; Hannah Whitney, University of Reading; prof. Jillian Schofield, University of Derby; prof. John Swan, Marianne Liebing-Wilson, dr. William Goodall, University of Dundee; prof. Maria do Ceu Salvador, University of Coimbra.

2022 - 2025 Mindfulness Meditation Teacher Certification Program

Mindfulness mokytojų sertifikavimo programa su Tara Brach ir Jack Kornfield

2022 Trauminių patirčių gydymas Vidinės šeimos sistemų terapija

(Angl. 2-Day Intensive Workshop: Treating Complex Trauma with Internal Family Systems (IFS) with Frank Anderson, MD)

 

2022 Psychodelikai terapijoje: MDMA, Psilocibinas, Ketaminas, mikro dozuotės ir daugiau

(Angl. Psychedelics in Therapy: MDMA, Psilocybin, Ketamine, Micro-Dosing & More).

2023 Stepping Stone: 16 week Comprehensive Internal Family Systems (IFS) course

Vidinė šeimos sistemos terapija: 16 savaičių išplėstinis kursas.

2012 ir toliau, Nuolatinis kvalifikacijos kėlimas mokymo programose bei konferencijose Lietuvoje ir užsienyje

1000+ valandų: Robert Leahy, PhD: Emotional Schema Therapy; Steve Hayes, PhD: An Introduction to Process-Based Acceptance and Commitment Therapy; Prof. James Bennett Levy: From Critical Self to Compassionate Self: Self-Practice/Self-Reflection Workshop for Therapists; Loch Kelly Masterclass; Internal Family Systems Annual Conference; World Congress of Behavioral and Cognitive Therapies ir kt.

File-7 copy.jpg

Pasikvieskite mane į savo pašto dėžutę

ir aš iš karto padovanosiu jums meditaciją "Atida ir atjauta kūnui". Kartkartėmis jums taip pat atsiųsiu informaciją apie savo renginius, bei kitus naudingus dalykus.
bottom of page