top of page

05-08, tr

|

Zoom

Taikomosios atidos (mindfulness) pradžiamokslis: 4 savaičių praktinė programa ramesnio kūno ir proto link

Ši keturių savaičių programa yra skirta tiems, kurie nori susipažinti su atidos (mindfulness) ir atjautos (compassion) praktikomis ir pradėti kurti kitokį santykį su savimi. Pagrindinis šios programos tikslas yra mokytis į save atsisukti su požiūriu, kuris yra grįstas smalsumu, kantrybe ir rupęsčiu.

Taikomosios atidos (mindfulness) pradžiamokslis: 4 savaičių praktinė programa ramesnio kūno ir proto link
Taikomosios atidos (mindfulness) pradžiamokslis: 4 savaičių praktinė programa ramesnio kūno ir proto link

Laikas ir vieta

2024-05-08 12:00 – 13:00; GMT+3

Zoom

Renginio aprašymas

Taikomosios atidos (mindfulness) pradžiamokslis: 4 savaičių praktinė programa ramesnio kūno ir proto link

Programa vyks 12:00 - 13:00 val. (Lietuvos laiku), keturis gegužės trečiadienius (8 d., 15 d., 22 d., 29d.) zoom platformoje. Programos kaina pagal slenkančią mokėjimo skalę. Nuo programos pradžios dalyviai turės galimybę praktikuoti Savigydos praktikose (pirmąjį mėnesį su 100% nuolaida).

Ar tau kyla šie klausimai:

 • Kaip nuraminti protą?
 • Kaip pritildyti kritišką balsą viduje?
 • Kaip perlipti iš minčių burbulo į gyvenimą?
 • Kodėl mano kūnas nuolat įsitempęs?
 • Kaip padėti kūnui įsižeminti, stabilizuotis, nurimti?
 • Kaip padėti protui ir kūnui tapti draugiškesne vieta?

Šiame 4 savaičių pradžiamokslyje:

 • susipažinsime su atida (mindfulness) ir atjauta (compassion) grįstu požiūriu į save;
 • mokysimės kurti santykį su savo mintimis, fiziniais jutimais ir emocijomis;
 • praktikuosime smalsų, kantrų ir rūpestingą dėmesį sau ir visiems savo patyrimams.

Ši keturių savaičių programa yra skirta tiems, kurie nori susipažinti su atidos (mindfulness) ir atjautos (compassion) praktikomis ir pradėti kurti kitokį santykį su savimi. Pagrindinis šios įvadinės programos tikslas yra pakloti savyje pamatą gijimui ir augimui - mokytis į save ir savo patyrimus atsisukti su kitokiu požiūriu, požiūriu, kuris yra grįstas smalsumu, kantrybe ir rūpesčiu.

Šiame kurse mūsų tikslas nebus išmokti medituoti ar tapti geresniais medituotojais, šio kurso tikslas yra susipažinti su praktikomis ir pradėti jas taikyti kasdienėse gyvenimo situacijose. Kai mokomės atsisukti į save ir visus savo patyrimus su smalsumu, kantrybe ir rūpesčiu, mes savyje pradedame kurti draugiškesnę, ramesnę ir stabilesnę erdvę. Ši smalsumu, kantrybe ir rūpesčiu prisotinta erdvė yra terpė, kurioje mes galime pradėti gyti ir augti.

Po šios įvadinės programos kviesiu į gilesnę, į emocijas orientuotą atidos (mindfulness) ir atjautos (compassion) programą “Iš emocinio chaoso į aiškumą: 6 savaitės atidos ir atjautos sudėtingoms emocijoms”. Įvadiniame kurse mūsų ketinimas yra pradėti judėti nuo savęs vertinimo, spaudimo, kritikavimo link žiūrėjimo į save su smalsumu, kantrybe ir rūpęsčiu. Antrosios programos tikslas yra intensyviau pasigilinti į jaučiamas emocijas ir mokytis jas suprasti, bei atliepti, nes tik suprasti ir atliepti jausmai keičia savo formas.

Aš esu Rūta Kavaliauskienė, pirmą kartą su atida (mindfulness) susidūriau, kai Julius Neverauskas pradėjo po Lietuvą važinėti su pirmaisiais mindfulness kursais, skirtais specialistams. Tada apie mindfulness praktikas supratau labai nedaug, tačiau pajutau labai daug vilties pokyčiams. Šiandien aš jaučiu tų pokyčių naudą. Esu pajautusi ir paliudijusi, kad kentėjimas mažėja, kai į save atsisukame su atidumu ir atjautimu - kai labai gerai pajaučiame kas ir kodėl viduje kenčia ir suteikiame tam kentėjimui to, ko jam šią akimirką reikia. Atidos ir atjautos praktikos yra tapusios kasdiene mano gyvenimo dalimi. Jei stebėsite mane namie ar darbo metu galite nepamatyti manęs sėdint ir medituojant ilgas valandas, tačiau pamatysite mane stabtelint, užsimerkiant, atsukant dėmesį į save ir pabūnant su tuo, kas tuo metu prašo mano dėmesio ir judant toliau, man svarbių tikslų link. Šios trumpos praktikos padeda man keisti nerimą į saugumą, gėdą į bendrystę, pavydą į įkvėpimą, gyvenimo stebėjimą į gyvenimo patyrimą. Kviečiu mokytis ir praktikuoti kartu.

The heart is like a garden. It can grow compassion or fear, resentment or love. What seeds will you plant there? Jack Kornfield. 

Programos detalės:

 • Raginu programoje dalyvauti gyvai, zoom sesijose, tačiau galima dalyvauti ir praktikuojant su įrašu;
 • Gyvų sesijų metu raginsiu įsijungti vaizdo kamerą bent sesijos pradžioje, kad galėtume vieni kitus pamatyti, pasisveikinti vieni su kitais - matymas ir žinojimas su kuo esame vienoje erdvėje padeda mums jaustis saugesniais. Dalyvių veidai, pasidalinimai ar klausimai nebus įrašomi (įrašoma bus tik edukacinė dalis ir praktika);
 • Kiekvienos savaitės edukacinė dalis ir praktinė meditacija bus įrašoma, įrašai bus prieinami mėnesį nuo programos pabaigos;
 • Nuo programos pradžios dalyviai turės galimybę praktikuoti Savigydos praktikose (pirmąjį mėnesį su 100% nuolaida);
 • Dabar ši programa yra siūloma žemesne kaina, nes tai yra mano praktikos su Tarach Brach ir Jack Kornfield dalis. Vėliau programos kaina gali kilti.

* Ši programa nėra psichoterapinio darbo pakaitalas. Rūpinantis savimi ir visomis savo dalimis pajauskime ir įvertinkime ar šiuo metu darbas grupėje mums tinkamas. Jeigu jaučiame, jog kalbėjimas apie sudėtingas emocijas ar įvykius gali mums būti per sunku, tuomet siūlau apsvarstyti galimybę dirbti individualiai su terapeutu. Nors labai tikiuosi, jog mano siūlomos įžvalgos ir praktikos padės jūsų gijimui ir augimui, šioje programoje neturėsiu galimybės suteikti asmeninės paramos.

Jeigu turite klausimų, susisiekime ruta@kavaliauskiene.lt

Share this event

bottom of page