top of page

05-29, tr

|

Zoom

Taikomosios atidos (mindfulness) pradžiamokslis: 4 savaičių praktinė programa ramesnio kūno ir poto link

Ši keturių savaičių programa yra skirta tiems, kurie nėra susidūrę su atidos (mindfulness) praktikomis ir tiems, kurie yra susidūrę su atidos praktikomis, tačiau norėtų atnaujinti savo žinias ir geriau suprasti kaip praktikas taikyti, kad jos padėtų geriau susigaudyti savyje ir savo jausmuose.

Taikomosios atidos (mindfulness) pradžiamokslis: 4 savaičių praktinė programa ramesnio kūno ir poto link
Taikomosios atidos (mindfulness) pradžiamokslis: 4 savaičių praktinė programa ramesnio kūno ir poto link

Laikas ir vieta

2024-05-29 12:00 – 13:00; GMT+3

Zoom

Renginio aprašymas

Taikomosios atidos (mindfulness) pradžiamokslis: 4 savaičių praktinė programa ramesnio kūno ir proto link

Programa vyks 12:00 - 13:00 val. (Lietuvos laiku), keturis gegužės trečiadienius (8 d., 15 d., 22 d., 29d.) zoom platformoje, 20 žmonių grupelėje. Programos kaina pagal slenkančią mokėjimo skalę. 

Ar tau kyla šie klausimai:

 • Kas yra emocijos?
 • Ką daryti su su jaučiamom emocijoms?
 • Kaip suprasti savo emocijas?
 • Ką daryti, kai pasireiškia nerimas, gėda, kaltė, pyktis ar kitas intensyvus jausmas?
 • Kaip nuraminti protą?
 • Kaip pritildyti kritišką balsą viduje?
 • Kaip perlipti iš minčių burbulo į gyvenimą?
 • Kodėl mano kūnas nuolat įsitempęs?
 • Kaip padėti kūnui įsižeminti, stabilizuotis, nurimti?

Šiame 4 savaičių pradžiamokslyje teoriškai ir praktiškai tyrinėsime atsakymus į šiuos klausimus ir:

 • Mokysimės kurti atida ir atjauta grįstą santykį su mintimis, fiziniais jutimais ir emocijomis;
 • Lavinsime smalsų, kantrų ir rūpestingą dėmesį sau ir visiems savo patyrimams;
 • Praktikuosime praktikas, padedančias geriau suprasti savo mintis, pojūčius ir emocijas;
 • Mokysimės taikyti atidos technikas kasdieniams gyvenimo iššūkiams.

Ši keturių savaičių programa yra skirta tiems, kurie domisi savimi ir savo vidiniu pasauliu ir nėra susidūrę su atidos (mindfulness) praktikomis ir tiems, kurie yra susidūrę su šiomis praktikomis, tačiau norėtų atnaujinti savo žinias ir geriau suprasti kaip praktikas taikyti kasdieniame gyvenime, kad jos padėtų geriau susigaudyti savyje ir savo jausmuose. Pagrindinis šios įvadinės programos tikslas yra mokytis į save ir savo patyrimus atsisukti su kitokiu požiūriu, požiūriu, kuris yra grįstas smalsumu, kantrybe ir rūpęsčiu. Šiame kurse mes nesimokysime medituoti, nes mūsų tikslas nėra tapti gerais medituotojais. Šiame kurse mes susipažinsime su atidos praktikomis, kurios keičia mūsų smegenis ir padeda mūsų smegenims ir kūnui tapti draugiškesne vieta gyventi.

Po šios įvadinės programos kviesiu į emocijas orientuotą atidos (mindfulness) ir atjautos (compassion) programą “Iš emocinio chaoso į aiškumą: 6 savaitės atidos ir atjautos sudėtingoms emocijoms”. Įvadiniame kurse mūsų ketinimas yra pradėti judėti nuo savęs vertinimo, spaudimo, kritikavimo link žiūrėjimo į save su smalsumu, kantrybe ir rūpesčiu. Kai gyvenime mes patiriame sunkumus - sunkias emocijas, fizines įtampas ar skausmus, nesėkmes, mes dažnai prie to sunkumo pridedame savęs vertinimą, spaudimą ir kritikavimą. Į mus sminga viena strėlė, po jos dar viena ir dažnai dar aštresnė. Tai darome ne iš kvailumo, tingėjimo ar nesupratimo, tai darome dėl to, jog kažkada taip į save žiūrėti buvo svarbu. Šiandien kenčiame, nes toks požiūris mus išvargino, nuolat mumyse kuria ir palaiko įtampas, nuovargį, sunkumą. Kai mokome save atsisukti į save ir visus savo patyrimus su smalsumu, kantrybe ir rūpesčiu, mes savyje pradedame kurti draugiškesnę, ramesnę ir stabilesnę erdvę. Ši smalsumu, kantrybe ir rūpesčiu prisotinta erdvė yra terpė, kurioje mes galime gyti ir augti.

Aš esu Rūta Kavaliauskienė, pirmą kartą su atida (mindfulness) susidūriau, kai Julius Neverauskas pradėjo po Lietuvą važinėti su pirmaisiais mindfulness kursais, skirtais specialistams. Tada apie mindfulness praktikas supratau labai nedaug, tačiau pajutau labai daug vilties pokyčiams. Šiandien aš jaučiu tų pokyčių naudą. Esu pajautusi ir paliudijusi, kad kentėjimas mažėja, kai į save atsisukame su atidumu ir atjautimu - kai labai gerai pajaučiame kas ir kodėl viduje kenčia ir suteikiame tam kentėjimui to, ko jam šią akimirką reikia. Atidos ir atjautos praktikos yra tapusios kasdiene mano gyvenimo dalimi. Jei stebėsite mane namie ar darbo metu galite nepamatyti manęs sėdint ir medituojant ilgas valandas, tačiau pamatysite mane stabtelint, užsimerkiant, atsukant dėmesį į save ir pabūnant su tuo, kas tuo metu prašo mano dėmesio ir judant toliau, man svarbių tikslų link. Šios trumpos praktikos padeda man keisti nerimą į saugumą, gėdą į bendrystę, pavydą į įkvėpimą, gyvenimo stebėjimą į gyvenimo patyrimą. Kviečiu mokytis ir praktikuoti kartu.

Programos detalės:

 • Ši programa vyks nedidelėje žmonių grupelėje, kviečiu prisijungti 20 žmonių;
 • Raginu programoje dalyvauti gyvai, zoom sesijose, tačiau galima dalyvauti ir praktikuojant su įrašu;
 • Gyvų sesijų metu raginsiu įsijungti vaizdo kamerą bent sesijos pradžioje, kad galėtume vieni kitus pamatyti, pasisveikinti vieni su kitais - matymas ir žinojimas su kuo esame vienoje erdvėje padeda mums jaustis saugesniais. Dalyvių veidai, pasidalinimai ar klausimai nebus įrašomi (įrašoma bus tik edukacinė dalis ir praktika);
 • Kiekvienos savaitės edukacinė dalis ir praktinė meditacija bus įrašoma, įrašai bus prieinami mėnesį nuo programos pabaigos;
 • Dalyviai turės galimybę praktikuoti toliau Savigydos narystėje (pirmąjį mėnesį su 50% nuolaida). 

* Ši programa nėra psichoterapinio darbo pakaitalas. Rūpinantis savimi ir visomis savo dalimis pajauskime ir įvertinkime ar šiuo metu darbas grupėje mums tinkamas. Jeigu jaučiame, jog kalbėjimas apie sudėtingas emocijas ar įvykius gali mums būti per sunku, tuomet siūlau apsvarstyti galimybę dirbti individualiai su terapeutu. Nors labai tikiuosi, jog mano siūlomos įžvalgos ir praktikos padės jūsų gijimui ir augimui, šioje programoje neturėsiu galimybės suteikti asmeninės paramos.

Jeigu turite klausimų, susisiekime ruta@kavaliauskiene.lt

Dalyvavimas

 • Slenkanti mokėjimo skalė

  100 € standartinis mokestis (rinkitės šią sumą, jei šiuo metu turite pakankamai finansinių resursų ir galite sumokėti pilną programos kainą). 75 € mokestis su nuolaida (rinkitės šią sumą, jei šiuo metu finansinės galimybės yra apibrėžtos ir jums praverstų nuolaida). 25 € minimalus mokestis (rinkitės šią sumą, jei šiuo metu esate labai sudėtingoje finansinėje padėtyje, tačiau norite dalyvauti programoje ir prisidėti prie jos finansiškai).

  From 25,00 € to 100,00 €
  Sale ended
  • 100,00 €
   +2,50 € service fee
  • 75,00 €
   +1,88 € service fee
  • 25,00 €
   +0,63 € service fee

Total

0,00 €

Share this event

bottom of page