top of page

Dirbkime kartu

Apgailestauju, šiuo metu naujų klientų nepriimu.

Esu labai dėkinga visiems, kurie nori dirbti su manimi ir į mane kreipiasi. Klientų, su kuriais dirbu individualiai galiu priimti labai limituotą skaičių, tačiau noriu jog man svarbios ir man padedančios žinutės pasiektų visus, kuriems jos gali būti naudingos. Šiuo tikslu kuriu ir jums siūlau psichoterapines meditacijas. Jeigu mano mintys ir technikos rezonuoja su jumis, siūlau jums išbandyti šias praktikas, kuriose aš vedu jus psichoterapinėmis technikomis, padedančiomis pažinti savo dalis, atliepti jų baimes ir troškimus, stiprinti savo savastį ir tokiu būdu save gydyti, auginti ir puoselėti.

File-135 copy.jpg

Individuali
psichoterapija

Individualios psichoterapinės sesijos, grįstos Kognityvine elgesio terapija, Schemų terapija, Įsisąmoninimu grįsta terapija ir kitomis šiuolaikinėmis psichoterapijos metodikomis. Psichoterapinių sesijų tikslas yra geriau suprasti patiriamus iššūkius ir per juos augti. Sesijose orientuojamasi į emocinius poreikius - jų suvokimą ir patenkinimą. Taip pat daug dirbama su trauminėmis patirtimis ir jų įtaka dabartiniam gyvenimui. Sesijų metu dažnai tiesiame tiltus iš dabarties į praeitį, tam jog geriau suprastume kylančių iššūkių ištakas, bei integruotume sudėtingas patirtis naujai. Pakeitus mūsų santykį su praeityje patirtomis intensyviomis situacijomis, mes nustojame dabartį matyti per praeities prizmę ir galime pradėti kurti autentišką gyvenimą.

Seminarai perfekcionizmo, atidėliojimo, vengimo, santykių ir kitomis aktualiomis temomis, paremti šiuolaikinių psichoterapijų metodikomis. Seminaruose yra paaiškinami kasdienių problemų ir emocinių išššūkių mechanizmai, supažindinama su psichologinėmis technikomis, padedančiomis lavinti atsparumą, lankstumą, atrasti savo autentiškumą, pasiekti sau svarbius tikslus ir dalintis savo dovanomis su pasauliu.

File-123.jpg
File-69 copy.jpg

Psichoterapinės
meditacijos

Psichoterapinės meditacijos metu mes atsisukame į save su atida ir atjauta, siekdami geriau suprasti savo emocijas ir už emocijų slypinčius nepatenkintus poreikius. Kiekviena mums kylanti emocija, praneša mums apie nepatenkintą poreikį. Kai mes tiksliai žinome ko mums reikia ir to sau suteikiame, mūsų nerimą, gėdą, pyktį ir kitas intensyvias emocijas pakeičia ramybės, saugumo, pasitenkinimo ir pilnatvės jausmai. Pagrindinis psichoterapinių meditacijų tikslas yra lavinti savo gebėjimą meistriškai atpažinti savo emocijas ir poreikius, juos sau atliepti ir tokiu būdu tapti geriausiu savo draugu.

Kai mes nustojame būti savo piktomis, liūdnomis, nerimastingomis dalimis ir pradedame būti su jomis, mes pradedame kurti autentišką gyvenimą.

Seminarai ir
mokymai

bottom of page